Radiostanice, komunikační přijímače

Slevy

Prohlédnuté produkty

Výrobci

Sleva! INTEK MT-3030 Camouflage

INTEK MT-3030 Camouflage

PMR radiostanice

Nový produkt

INTEK MT-3030 Camouflage v maskovaném provedení. Všechny potřebné funkce, 38x CTCSS kódy, skenování, AUTO squelch, dvoubarevná indikace vysílání a příjmu, hlídání 2 kanálu

Více informací

Tento produkt již není na skladě

Za toto zboží nezískáte žádné věrnostní body, protože je již zlevněné.


790,00 Kč s DPH

-200,00 Kč

990,00 Kč s DPH

Více informací

Oblíbený INTEK MT-3030 Camouflage v maskovaném provedení. Všechny potřebné funkce, 38x CTCSS kódy, skenování, AUTO squelch, dvoubarevná indikace vysílání a příjmu, nastavitelný citlivější VOX, hlídání 2 kanálů současně, prosvětlený LCD, indikace stavu zdroju, úsporný režim, tóny kláves a ROGER-BEEP, zámek klávesnice, paměti pro kanál a CTCSS, 3 druhy vyzvánění, paměť posledního kanálu, konektor pro externí hovorovou soupravu a nabíječ. Rozměry 100x55x31mm, hmotnost 100g. Provoz na 4x AAA baterie/akumulátory, případně na orig. akumulátor Intek. K radiostanici je možno dodat široký sortiment příslušenství - akumulátory, nabíječe, 3 typy VOX souprav, ochranná pouzdra atd. Součástí balení je radiostanice,baterie,síťový adaptér,náhlavní souprava,anglický a český návod.

Poznámka: cena je za 1 kus PMR radiostanice INTEK MT-3030 camouflage s příslušenstvím (baterie, síťový nabíječ, náhlavní souprava, anglický a český návod).

16 dalších produktů ve stejné kategorii: